Ti hogyan kezelitek munkahelyen a nárcisztikus személyeket?

Személyiségtípus alapú tanácsadás Fórumok Karrierépítés Ti hogyan kezelitek munkahelyen a nárcisztikus személyeket?

3 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Bejegyzés
      Mimetikus Polialoid
      Felhasználó

Egyik melóhelyemen kívülről figyeltem meg egy nárci viselkedését. Voltak, akik verbálisan védekeztek ellene, de ebben a nárcisztikus fölényesebbnek tűnt a jól kitanult agresszívitásával, és hogy apró hibákat is a másik ellen tudott fordítani. Volt viszont egy fickó, aki nem cicózott, felkente a falra a nárcit, aki ettől kicsit megszelidült… Én azt gondolom, ő járt el helyesen. Nem vagyok az erőszak híve, de hiszek az agresszió létjogosultságában, és azokban a helyzetekben, amikor a békés, kultúrált metódusok hatástalanok. Ti hogy látjátok, és milyen tapasztalataitok vannak? Nem csak ez az egy személyiségzavar érdekel feltétlenül, más “nehéz” emberekkel való tapasztalat és vélemény is jöhet.

Peotor
      Felhasználó

Sosem használtam még erőszakot az ilyenekkel szemben, de egyáltalán nem tartom elitélendőnek a falrakenést, főleg, ha használt is ezek szerint. 😀

Holdfény
      Felhasználó

Én a 48 kilómmal nem igazán tudok pankrációzni, de bevallom, sokszor van, hogy megtenném, ha valaki teljesen nem ért a szóból. Így viszont marad a verbális erőszak, azzal is el lehet venni a gonosz kis emberkék kedvét a gonoszkodástól… Csak fárasztóbb, meg tovább is tart. 😛

Johnyboy
      Felhasználó

Megstukkolom őket!!

Viccelek, én sokkal tenyérbemászóbb vagyok náluk, ők szoktak megstukkolni engem.

3 hozzászólás mutatása
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.